Rreth nesh

Hebei TongXiang transportues Machinery Co, Ltd,  u themelua në vitin 1980, dhe e specializuar në pajisje transportues dhe pajisje. Dekada përvojë na kanë dhënë një procedurë të rreptë për kontrollin e cilësisë. Më shumë se 80 për qind punëtorë kanë qenë duke punuar në fabrikën tonë për më shumë se 5 vjet. Që nga viti 2004, Mr.Cui të zgjeruar fushën e pjesa më e madhe trajtimit të materialit dhe të bëjnë të kompanisë të rritet përsëri. Kryesisht prodhim rul transportues dhe dembel, transportues Frame & Station, rrotull, Impact Bar / shtrat dhe komponente të tjera, të tilla si Unaza e gomës, Tube, Heshta, duke pasur vend dhe Seal.

Të gjitha këto rollers transportues, Pulleys janë përdorur gjerësisht në shumë industri, të tilla si minierat e qymyrit, Gold, gurore, Rock apo mullinj guri, termocentral, fabrika e çimentos, Steel Mills, qymyrin bimë larëse, Salt punon, bimë pleh, objektet e porteve detare ose Airport, Overland Troughed transportues dhe kështu me radhë.

20180103010262786278

TXROLLER, me të ulët të mirëmbajtjes, minimum joproduktive dhe avantazhet gjata të jetës. Ka shumë lloje të rollers: Përmes dembel, Kthehu rul, rul Impact, HDPE rul, Garland rul, rul Guide, Koni rul, gome disk kthimi rul, Rubber / çeliku spirale rul kthimit.

Standard: cema, JIS, DIN, SABS, si standarde janë në dispozicion, si dhe shërbim OEM.

* Minierave transportues rul
* dërrmues rul transportues
* Screening transportues 
* Quarry transportues rul
* agregate rul transportues
* rul transportues Sand shkëmb
* Rock, transportues mineral
* Pjesë transportues rul
* Bulk material sistemi i trajtimit të

20171115191483058305

Ne kemi shitur rollers transportues në SHBA, Kanada, Britani e Madhe, Danimarka, Greqia, Amerika e Jugut, Australi, Azi, Afrika e Jugut, Lindja e Mesme, dhe kështu me radhë, mori reagime të mira dhe të ndërtuar një marrëdhënie afatgjatë bashkëpunimi me ta. Pra kontaktit TX rul sot dhe të shohim se si ne mund të rrisë performancën tuaj transportues.

20171111013069576957