Ne ofrojmë HIGH QUALITYPRODUCT

PRODUKTI TXROLLER

 • Drum rrotull

  Drum rrotull

  TX ROLLER përfaqësojnë cilësisë motorizuara të lartë rrotull për të ndihmuar klientët tanë për të ndihmuar make bimore e tyre / minave / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive. Modifikimi & Accessories: Custom shafting në 45 # ose 55 # çeliku. HE, XT, kon-Lock ose shpërndarës compression QD. kuvendet plotë në dispozicion me rrotull, bushings, shafting dhe kushineta. SBR, Neoprene ose D-LAG vullkanizuar mbetur nga trashësi 6.35mm deri në 25.4 të trashë ose 25mm mbetur të trashë qeramike. Transportues rrotull Lloji: Head ...

 • Roller HDPE

  Roller HDPE

  TX ROLLER përfaqësojnë lartë rul cilësisë HDPE për të ndihmuar klientët tanë për të ndihmuar make bimore e tyre / minave / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive. HDPE Roller Advantage: * Non korrozive, rezistencë të shkëlqyer konsumuarit; * Lighter se rul çeliku, jetëgjatësi të gjatë; * Mund të përdoret në pothuajse çdo aplikim ku rollers çeliku janë përdorur; * Fillojë-up Lower shpenzimet në transportues disqet falë peshë më të lehtë; * Riciklueshme, energjia efikas, ul dridhje; * Kostot Ul mirëmbajtjes ...

 • ndikimi Roller

  ndikimi Roller

  TX ROLLER përfaqësojnë lartë rul ndikimit të cilësisë për të ndihmuar klientët tanë për të ndihmuar make bimore e tyre / minave / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive. Rul tampon është përdorur për të reduktuar ndikimin e boshatisjes në rrip transportieri në zonën marrëse të conveyor.It rrip është një lloj rrip transportieri neutral rul zhvilluar kryesisht për mjedise brejtëse të tilla si fabrika kimike. Advantage: Price Value; Vula Triple labirint; pluhur Tipi veshura. Vulosur për beari topin e jetës ...

 • çeliku rul

  çeliku rul

  TX ROLLER përfaqësojnë lartë rul çeliku të cilësisë për të ndihmuar klientët tanë për të ndihmuar make bimore e tyre / minave / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive. Tongxiang është një nga prodhuesit më të famshme transportues rul në China.We kanë 38 vjet përvojë në production.We kanë specializuar pajisjeve të prodhimit dhe testimin e makinave të garancisë për teknologji të përparuar dhe cilësi të lartë. Çeliku rul Advantage: çmimeve konkurruese; Vula Triple labirint; pluhur Tipi veshura. Se ...

Lajme

Hebei Tongxiang Conveyor Machinery Co., Ltd (TX Roller) është krenare të njoftojë se ka blerë në thelb të gjitha asetet e Hebei Taixi Conveying Machinery Co., Ltd (TAIXI) në maj 2022. Në lidhje me blerjen, TX Roller ka :

 

1) Mbajti të gjithë stafin e TAIXI me përvojën e tyre dekadash.

2) Përvetësuan të gjitha pajisjet për prodhimin e produkteve të tyre.

3) Përvetësoi të gjithë skedarët ekzistues të projektit për të vazhduar të ofrojë mbështetje të vazhdueshme pas tregut.

 

Për më tepër, TX Roller ka marrë përsipër më shumë se 10,000 metra katror të hapësirës së zyrës dhe prodhimit për prodhimin e vazhdueshëm të rrotullave të transportuesit dhe komponentëve për shiritat transportues, dhe shkurton oraret e dorëzimit dhe mundëson produkte me çmime më konkurruese në treg.

Besimi ne, na zgjidhni

Rreth nesh

Përshkrim i shkurtër:

Hebei TongXiang transportues Machinery Co, Ltd , u themelua në vitin 1980, dhe e specializuar në pajisje transportues dhe pajisje. Dekada përvojë na kanë dhënë një procedurë të rreptë për kontrollin e cilësisë. Më shumë se 80 për qind punëtorë kanë qenë duke punuar në fabrikën tonë për më shumë se 5 vjet. Që nga viti 2004, Mr.Cui të zgjeruar fushën e pjesa më e madhe trajtimit të materialit dhe të bëjnë të kompanisë të rritet përsëri. Kryesisht prodhim rul transportues dhe dembel, transportues Frame & Station, rrotull, Impact Bar / shtrat dhe komponente të tjera, të tilla si Unaza e gomës, Tube, Heshta, duke pasur vend dhe Seal.

Hebei TongXiang transportues Machinery Co, Ltd

Latest Nga & Blog News

 • Operacioni rrip sigurimi transportues

  With the increase of the conveyor speed and the increase of the distance, the safety and reliability of the belt conveyor is also increasing. The normal operation of the belt conveyor depends on the quality of the main parts, and the safety protection device is also a link that can not be ignore...

 • Sa stilet e shiritave transportues?

  Belt conveyors can be added to the conveyor belt in various forms, such as belt conveyors, flat belt conveyors, climbing belt conveyors, roll belt conveyors, turning belt conveyors,Side gears, etc.Good quality conveyor roller is a very important part for belt conveyor.Accessories such as plates...

 • Cilësia e aksesorëve të rulit është shumë e rëndësishme

  Every belt conveyor system need a high quality roller accessories.And every roller need bearing to runing.In the use of belt conveyor not only to check the operation of the roller often, but also pay attention to roller bearings operating conditions. Belt conveyor idler is very important, roller...

 • Analiza e shkakut të grisjes në aplikimin e transportuesit

  1, transporti i materialeve të shkaktuara nga papastërtitë në grisjen e rripit. Infuzion i papastërtive në material për portin e qymyrit, cilësia kryesore e qymyrit nuk është e mirë, qymyri në qymyr të madh dhe papastërti të ndryshme, si hekur, shkopinj etj., rreth 70-80% të grisjes, duke siguruar kështu burimi i bashkë...

 • Dizajni i mbrojtjes dhe kontrollit të rripit transportues

  Rripi transportues është mjeti kryesor për transportin e qymyrit, dëmtimi dhe riparimi i tij do të ndikojë në prodhimin e qymyrit, duke e bërë të gjithë linjën e prodhimit në një gjendje amullie. Mbrojtja dhe kontrolli i shiritit transportues është një pjesë e rëndësishme në procesin e prodhimit të qymyrit, tregu gjithashtu ka shumë pr...