China çeliku spirale Return fabrika rul dhe prodhuesit | TongXiang

Çeliku spirale Kthimi Roller

Përshkrim i shkurtër:

Rollers transportues janë pjesë të rëndësishme në rrip transportieri, ajo duruar mbi rezistencën 70% e një rrip transportieri. Me vite të projektimit dhe përvojën e prodhimit të Tongxiang bëhet një cilësi të lartë server rul  furnizuesit transportieri rul  në industrinë spares transportues.


Detail Product

Product Tags

TX ROLLER transportues përfaqësojnë më të lartë të cilësisë  rul çeliku spirale e kthimit  për të ndihmuar klientët tanë për të ndihmuar make bimore e tyre / minave / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive.

Rollers transportues janë pjesë të rëndësishme në rrip transportieri, ajo duruar mbi rezistencën 70% e një rrip transportieri. Me vite të projektimit dhe përvojën e prodhimit të Tongxiang bëhet një cilësi të lartë server rul  furnizuesit transportieri rul  në industrinë spares transportues.

Advantage:
Price Value;
Vula Triple labirint;
Pluhur Tipi veshura.
Vulosur për mbajtur topin e jetës;
Kuvendet rul nderrueshme;
Mirëmbajtjen e lirë mbyllur duke mbajtur topin;
Lifetime më shumë se 20,000-25,000 orë;
Rezistencë jashtëzakonisht të ulët kodrina dhe me kosto më të ulët operator;
JIS, cema, SABS, AS standarde spirale gome kthimi rul në dispozicion;

Specifikimet: Çeliku spirale Kthimi Roller

20171112204468476847

rrip 
Gjerësia
lloj dimension kushinetë
Φ SD Φ D Φ d Φ w L1 L2 A K B W
400 SRR-400 Φ 90.3 Φ 76.3 Φ 20 7 460 505 480 8 12.5 14 6204 2RS
450 SRR-450 510 555 530
500 SRR-500 560 605 580
600 SRR-600-1 660 705 680
650 SRR-650 710 755 730
600 SRR-600-2 Φ 115.1 Φ 89.1 13 660 705 680
750 SRR-750 850 905 880
800 SRR-800 900 955 930
900 SRR-900 1000 1055 1030
1000 SRR-1000 Φ 140.3 Φ 114.3 Φ 25 1100 1162 1140 11 16 18 6205 2RS
1050 SRR-1050 1150 1212 1180
1200 SRR-1200 1300 1362 1330
1400 SRR-1400 Φ 165,8 Φ 139,8 Φ 30 1510 1585 1550 17.5 22 6206 2RS
1600 SRR-1600 1710 1785 1750
1800 SRR-1800 Φ 35 2000 2075 2040 25 6207 2RS
2000 SRR-2000 2200 2275 2240
2200 SRR-2200 Φ 40 2400 2475 2440 31 6308 2RS
2400 SRR-2400 2600 2675 2640

ndikimi Roller


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  prodhimet e ngjashme

  • Rubber Spiral Kthimi Roller

   Rubber Spiral Kthimi Roller

   TX ROLLER transportues përfaqësojnë lartë rul cilësi gome spirale e kthimit për të ndihmuar klientët tanë për të ndihmuar të bërë fabrikën e tyre / tim / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive. Advantage: Price Value; Vula Triple labirint; pluhur Tipi veshura. Vulosur për mbajtur topin e jetës; kuvendet rul nderrueshme; Mirëmbajtjen e lirë mbyllur duke mbajtur topin; Lifetime më shumë se 20,000-25,000 orë; rezistencë jashtëzakonisht të ulët kodrina dhe me kosto më të ulët operator; JIS, cema, SABS, rubbe AS standarde ...

  • Guide Roller

   Guide Roller

   TX ROLLER represent the highest quality conveyor guide roller to assist our customers in helping make their plant/mine/facility to become more efficient, safe and productive. Advantage: Value price; Triple labyrinth seal; Custom powder coated. Sealed for life ball bearing; Interchangeable roller assemblies; Maintenance free sealed ball bearing; Lifetime more than 20,000-25,000 hours; Extremely low rolling resistance & lowest operator cost; Guide Roller Processing Step: Why you choose u...

  • çeliku rul

   çeliku rul

   TX ROLLER represent the highest quality steel roller to assist our customers in helping make their plant/mine/facility to become more efficient, safe and productive. Tongxiang is one of the most famous conveyor roller manufacturers in China.We have 38 years of experience in production.We have specialized production equipment and testing machines to guarantee for the advanced technology and high quality. Steel Roller Advantage: Competitive price; Triple labyrinth seal...

  • ndikimi Roller

   ndikimi Roller

   TX ROLLER përfaqësojnë lartë rul ndikimit të cilësisë për të ndihmuar klientët tanë për të ndihmuar make bimore e tyre / minave / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive. Rul tampon është përdorur për të reduktuar ndikimin e boshatisjes në rrip transportieri në zonën marrëse të conveyor.It rrip është një lloj rrip transportieri neutral rul zhvilluar kryesisht për mjedise brejtëse të tilla si fabrika kimike. Advantage: Price Value; Vula Triple labirint; pluhur Tipi veshura. Vulosur për beari topin e jetës ...

  • Garland Roller

   Garland Roller

   TX ROLLER transportues përfaqësojnë lartë rul cilësisë nur që ndihmojnë klientët tanë për të ndihmuar make bimore e tyre / minave / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive. Advantage: Price Value; Vula Triple labirint; pluhur Tipi veshura. Vulosur për mbajtur topin e jetës; kuvendet rul nderrueshme; Mirëmbajtjen e lirë mbyllur duke mbajtur topin; Lifetime më shumë se 20,000-25,000 orë; JIS, cema, SABS, AS standarde kurorë rul në dispozicion; Produktet e ofruar nga gjerësia rrip 450mm-2800mm; Extreme ...

  • Kthimi Roller

   Kthimi Roller

   TX ROLLER përfaqësojnë lartë rul cilësia e kthimit për të ndihmuar klientët tanë për të ndihmuar make bimore e tyre / minave / objektit për të bërë më të efektshme, të sigurt dhe produktive. Kthimi Roller Advantage: çmimeve konkurruese; Vula Triple labirint; pluhur Tipi veshura. Vulosur për mbajtur topin e jetës; kuvendet rul nderrueshme; Mirëmbajtjen e lirë mbyllur duke mbajtur topin; jetës të gjatë më shumë se 20,000-25,000 orë; JIS, cema, SABS, AS standarde kthimi rul në dispozicion; Produktet e ofruar nga rrip 450mm-2800mm ...